Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Kardzione (i nie) samochody

46-letnia kobieta w Zambrowie zgłosiła kradzież samochodu mitsubishi, ale jak się później okazało zapomniała, że zaparkowała w innym miejscu. Prawdziwie skradziony samochód był za to w Rajgrodzie. Przez miasto, skradzioną na terenie Holandii hondą CRV, jechał 20-letni Litwin.

Wczoraj około godziny 14.00 do Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie zgłosiła się roztrzęsiona kobieta, która poinformowała dyżurnego, że ktoś ukradł jej samochód. Twierdziła, że zaparkowała swoje mitsubishi na ulicy Fabrycznej w pobliżu Urzędu Miasta. 46-latka mieszkanka  podzambrowskiej Jabłonki Świerczewo tłumaczyła, że po powrocie z zakupów samochodu na parkingu nie było. Policjanci pojechali się na parking przed sklepem, gdzie stał rzekomo skradziony samochód.

Wczoraj wieczorem w Rajgrodzie na ul. Warszawskiej policjanci zatrzymali do kontroli hondę, której kierujący znacznie przekroczył dopuszczalna prędkość. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informacyjnych okazało się, że honda CRV figuruje jako pojazd skradziony dzień wcześniej na terenie Holandii. Auto było na polskich tablicach rejestracyjnych a w bagażniku był drugi komplet tablic, który prawdopodobnie był także kradziony. 20-letni obywatel Litwy, który nim kierował został zatrzymany w policyjnym areszcie, a skradzione auto trafiło na policyjny parking.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę