Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na 61.

25-letni mężczyzna zginął w wypadku jaki po godz. 10. wydarzył się na krajowej 61 w okolicach wsi Kobylin na prostym odcinku drogi pomiędzy Piątnicą a Stawiskami. czołowo zderzyły się tu osobówka z tirem, po czym oba pojazdy wpadły do rowu. Ruch na 61 przez kilka godzin był całkowicie zablokowany.

Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 25-letni kierowca skody jadąc od strony Stawisk na prostym odcinku drogi wyprzedzał inny pojazd. Najprawdopodobniej nie zachował środków ostrożności przy wykonywaniu tego manewru doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka ciężarowa skanią. W wyniku zderzenia skoda została doszczętnie zmiażdżona, a jej 25-letni kierowca zginął na miejscu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę