Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Bagiński do Senatu, Dzierzgowski do Sejmu, ale dopiero szósty...

Główne zdjęcie
Mieczysław Bagiński

Polskie Stronnictwo Ludowe zaprezentowało mandatów jakich chce wystawić w jesiennych wyborach parlamentarnych. Lista chętnych do Sejmu obejmuje 28 nazwisk. Na pierwszym miejscu jest obecny poseł i były szef ludowców w województwie Jan Kamiński, a obecny szef wojewódzkich struktur PSL - Wojciech Dzierzgowski z Łomży znalazł się dopiero na szóstym miejscu. W przypadku kandydatów do Senatu niespodzianki nie było. W okręgu łomżyńsko-suwalskim PSL wystawi Mieczysława Bagińskiego, byłego wojewodę łomżyńskiego, a obecnego radnego sejmiku.

Pierwsza piątka listy PSL do Sejmu prezentuje się następująco: Jan Kamiński, Mieczysław Baszko (wicemarszałek województwa), Edmund Borawski (prezes SM Mlekpol w Grajewie, były poseł), Janina Purta-Wróbel i Dorota Lewko-Ninkiewicz. Dopiero za nimi jest pochodzący z Łomży prezes wojewódzkiego PSL i wicewojewoda Wojciech Dzierzgowski


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę