Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Zakończenie roku szkolnego 2010/2011

Dnia 21 czerwca 2011 roku po południu w przedszkolnym ogrodzie odbyła sie uroczystość zakończenia roku szkolnego 2010/2011.

Zebranych rodziców , dzieci i personel przedzkola powitała dyrektor Jadwiga Juchniewicz w towarzystwie przewodniczącego Rady Rodziców Krzysztofa Staniórskiego. Dziękując wszystkim rodzicom, nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi za całoroczne zaangażowanie i pracę, Pani Dyrektor wyróżniła dyplomami najbardziej aktywnych rodziców. Po tym przedstawiciele Rady Rodziców złożyli podziękowania Pani Dyrektor i pozostałym pracownikom przedszkola. Występ dzieci rozpoczęła grupa przedszkolaków uczęszczających na język angielski. Następnie kolejno wystąpiły dzieci z grup trzylatków, czterolatków , pieciolatków i sześciolatków. Wystąpili także laureaci konkursów recytatorskich i konkursów piosenki przygotowanych przez nauczycielki Marię Danielską, Barbarę Florczyk, Agatę Komorowską i Barbarę Tyszkę oraz nauczyciela rytmiki Grzegorza Narewskiego. Uroczystość zakończyła sie słodkim poczęstunkiem oraz wręczeniem dyplomów dla dzieci.

Wszystkim gorąco życzymy słonecznych i bezpiecznych wakacji i urlopów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 21 czerwca 2011 23:37
Data ostatniej edycji: pon, 12 września 2011 22:47:40

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę