Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Pieszy na celowniku...

Przez cały dzień policjanci z Łomży prowadzą działania w ramach akcji „Bezpieczny pieszy”. Jak podaje st. sierż. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży działania są dwutorowe skierowano zarówno na wykroczenia popełniane przez pieszych jak i wobec nich.

- Policjanci monitorują miejsca szczególnie niebezpieczne. To skrzyżowania dróg głównych ciągów komunikacyjnych w mieście i regionie, przystanki autobusowe – mówi Szlesińska.
Mundurowi mają zwracać uwagę i piętnować popełniane przez pieszych wykroczenia dotyczące choćby nieprawidłowego przechodzenia przez jezdnię, braku opieki nad nieletnimi w wieku do 7 lat, czy poruszania się przy drogach przez nietrzeźwych. W ramach akcji karani mają być także kierowcy, który nie ustępują pieszym pierwszeństwa na oznaczonych przejściach dla pieszych, czy wyprzedzają inne pojazdy na pasach lub bezpośrednio przed nimi.
Jak podaje st. sierż. Ewelina Szlesińska akacja ta ma być dziś prowadzona do godz. 22.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę