Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Zderzyły się 3 samochody

Do zderzenia trzech samochodów doszło dzisiaj po godzinie 15.00 w Kołakach Kościelnych. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że na zwężeniu dróg na czerwonej świetle przy sygnalizatorze zatrzymał się litewski tir za nim osobowa honda. Jadący za nimi 57-letni Białorusin kierujący citroenem najprawdopodobniej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzających go pojazdów i uderzył w hondę a ta w tył stojącego przed nią tira.

W wyniku zderzenia 60-letni pasażer hondy ze złamaniem miednicy i ogólnymi potłuczeniami ciała został przewieziony do szpitala. Pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało. Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy kierowcy byli trzeźwi. Teraz przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku ustalają zambrowscy policjanci.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę