Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Hitem w Łomży bedzie renifer

Ponad 25 tysięcy złotych wydały w tym roku władze naszego miasta na świąteczną dekorację. Pierwsze ozdoby choinkowe zawisły na okazałym świerku w centrum Łomży. 18-sto metrowe drzewo przywiezione z lasów w okolicy Podgórza ustawiono na rynku starego miasta wczoraj wieczorem. Wymiary świerku spowodowały konieczność specjalnego umocowania na łomżyńskiej starówce przez pracowników zakładu zieleni miejskiej w Łomży. Teraz drzewo jest ozdabiane lampkami i nowym świetlnym wężem - poinformował Jarosław Koszewski z biura prasowego łomżyńskiego ratusza.

Jak się dowiedzieliśmy, ozdobione zostaną również inne świerki w mieście - jeden na placu Kościuszki i jeden w parku ludowym. Na każdym z tych drzew zawiśnie po 500-set lampek. W połowie grudnia natomiast mają pojawić się ozdoby świetlne w całym mieście. Niektóre nowe, inne odnowione:
Jak zdradził Radiu Nadzieja Jarosław Koszewski hitem tegorocznych świetlnych dekoracji w Łomży ma być ozdoba miejskiego ratusza - będzie to coś w stylu renifera. (posłuchaj co to)
Wszystkie ozdoby mają zawisnąć w mieście w połowie grudnia.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę