Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Golec uOrkiestra zagrała na weselu w Łomży

Czegoś takiego jeszcze u nas nie było... Golec uOrkiestra, jeden z najbardziej znanych polskich zespołów rozrywkowych dał koncert podczas sobotniej zabawy weselnej w Zajeździe Ryś w Łomży. To prawdopodobnie pierwszy przypadek, aby zespół tej klasy grał na weselu w regionie...

Właściciel Zajazdu Ryś, choć potwierdza że koncert zespołu Golec uOrkiestra w sobotę odbył się w Rysiu, to jednak odmawia komentarzy w tej sprawie.
- Impreza była zamknięta i miała charakter rodzinny – ucina rozmowy Mariusz Gosk.
Z naszych informacji wynika, że sobotni, weselny koncert „Golców” trwał dwie godziny – od 21.00 do 23.00 - i był wielkim zaskoczeniem zarówno dla weselnych gości jak i dla pary młodej. Zespół z Milówki zaśpiewał swoje największe, dobrze znane przeboje jak i kilka kawałków z najnowszej płyty. Przy przebojach „Lornetka”, „Ściernisco”, „Pędzą konie” czy „Góralskie tango” bawiło się około 200 gości i para młodych szczęśliwców...


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę