Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

20-letni motocyklista zginął po uderzeniu w drzewo

20-letni motocyklista zginął w wypadku drogowym w gminie Jedwabne koło Łomży. Do tragicznego wypadku doszło w niedzielne przedpołudnie w pobliżu miejscowości Biczki na drodze 668 łączącej Przytuły i Jedwabne.

Jak podają policjanci podróżujący motocyklem 20-letni mieszkaniec gminy Wizna jechał w kierunku Jedwabnego. Najprawdopodobniej w trakcie wyprzedzania innego motocyklisty stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Niestety na skutek doznanych obrażeń kierowca jednośladu zginął na miejscu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę