Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Mieli nosa....

Dwa tysiące litrów spirytusu przechwycili dziś rano łomżyńscy policjanci. Tuż przed godziną 9. w jednej z okolicznych miejscowości zatrzymano do kontroli busa. Okazało się, że przewoził, popakowane w kartony, 5-litrowe plastikowe butelki z bezbarwnym płynem. Okazało się, że jest to... spirytus.

W busie marki mercedes było w sumie 400 pięciolitrowych, plastikowych  butelek ze spirytusem. Alkohol nie miał znaków skarbowych akcyzy.
- Kierowca busa, 40-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, został zatrzymany – mówi podkom. Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji. - W tej chwili trwają czynności dochodzenie – dodaje.
Policjanci chcą ustalić skąd pochodził i gdzie miał trafić „lewy” alkohol. Straty z tytułu nieuiszczonych podatków na jakie w tym przypadku został narażony Skarb Państwa oszacowane zostały na kwotę ponad 120 tysięcy złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę