Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Skopali alfę, grozi im nawet 5 lat więzienia

Na stacji benzynowej w Piątnicy dwóch mężczyzn wybiło szybę i skopało karoserię samochodu, po czym uciekło. Właściciel uszkodzonej alfy romeo oszacował straty na 1500 złotych. Okazało się, że wandale to dwaj młodzi mieszkańcy gminy Piątnica. Teraz grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w nocy. Wezwani na miejsce funkcjonariusze zastali zgłaszającego 27-latka, który wskazał uszkodzoną alfę. Poszkodowany mówił, że widział dwóch mężczyzn, którzy bez żadnego powodu uderzali pięściami i kopali karoserię samochodu a następnie uciekli. Efektem działania wandali była wybita szyba i uszkodzona karoseria samochodu. Po kilku dniach łomżyńscy policjanci zatrzymali sprawców. To 18 i 22 – latek z okolic Piątnicy. Obaj za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę