Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Dziś burze i deszcz, weekend zimny i deszczowy...

Synoptycy z białostockiego zespołu Centralnego Biura Prognoz Meteorologicznych IMGW ostrzegają przed możliwymi burzami, które do wieczora mogą pojawić się nad regionem. Możliwe są też lokalnie opady gradu, lub silne ulewy. W sobotę i niedzielę zdecydowanie więcej deszczu i chłodniej.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem meteorologicznym dziś od godz. 12 do godz. 20. na terenie województwa podlaskiego przewiduje się wystąpienie burz, lokalnie z opadami gradu, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 do 15 mm, lokalnie od 20 do 30 mm, a wiatr w porywach może osiągać do 75 km/h.
Prawdopodobieństwo wystąpienia tego zjawiska dyżurny synoptyk Barbara Jakubowska szacuje na 80%.

Według prognoz meteorologicznych czeka nas ochłodzenie i więcej deszczu. Większe opady mogą dojść do nas już dziś przed wieczorem, a mokro atmosfera może utrzymać się przez kilka najbliższych dni. Optymistyczne wersje komputerowych prognoz długoterminowych przewidują, że słońce i ciepło powróci do nas wraz z wakacjami... czyli za tydzień.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę