Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Bezpieczne przedszkolaki zagrały w Teatrze

Na deskach Teatru Lalki i Aktora w Łomży w roli aktorów zaprezentowali się gościnnie... pięciolatkowie z Przedszkola Publicznego Nr 5 w Łomży.

Przedszkolaki wystąpiły w spektaklu p.t. „Jak być bezpiecznym ? Radzi Pani Sowa", opracowanym przez Marię Danielską, Barbarę Florczyk, Katarzynę Sawicką i Michała Sawickiego. Przedstawienie było podsumowaniem realizowanego Programu BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK.

Widzów powitała Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 5, Jadwiga Juchniewicz. Zaraz potem w swoje władanie scenę zajęły Zające, Wilki, Żaby, Sowy, Bociany i inne zwierzątka.  Na widowni zasiadły  dzieci z przedszkoli numer 2, 4, 9, i 15 z Łomży wraz  z paniami nauczycielkami i dyrektorkami.  Przedstawienie podobało się i małym, i dużym widzom. Po spektaklu małym aktorom gratulował sam dyrektor Naczelny i Artystyczny Teatru, Jarosław Antoniuk. W imieniu widzów podziękowała dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 2 w Łomży,  Maria Mikołajewska, a w imieniu rodziców podziękowanie złożył Piotr Świtajewski.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 16 czerwca 2011 21:18
Data ostatniej edycji: pon, 12 września 2011 22:47:59

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę