Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 12 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomośc pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Kupili garaże i nie mogą z nich korzystać, ponieważ mają samochody na gaz

Zakaz wjazdu samochodów z instalacją LPG - takie tabliczki pojawiły się przy wjeździe do garaży podziemnych w spółdzielni mieszkaniowej Perspektywa w Łomży. To efekt kontroli, którą w Spółdzielni przeprowadzili strażacy. Według przepisów, samochody, które mają instalację gazową, nie mogą parkować w garażach, które są poniżej poziomu gruntu. Ale kiedy mieszkańcy bloków płacili za swoje garaże, takiego przepisu nie było. Teraz mają drogie miejsca parkingowe, z których nie mogą korzystać.

"Dostaliśmy decyzję, która nakazała nam wykonanie do 30 czerwca tego roku umieścić czytelną informację o nieparkowaniu w tych garażach samochodów zasilanych gazem płynnym propan-butan" - informuje wiceprezes Spółdzielni Mieszkaniowej Perspektywa, Leszek Konopka i dodaje - "Lokatorzy zapłacili całą wartość za ten garaż nie wiedząc, że się zmienią przepisy".

Przestrzeganie zakazu może kontrolować Państwowa Straż Pożarna. Za jego łamanie grożą wysokie mandaty. Spółdzielnia może dostosować garaże do obowiązujących przepisów, ale będą musieli za to zapłacić lokatorzy.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę