Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Urząd Skarbowy w Łomży „Przyjazny Przedsiębiorcy”

To już piąte takie wyróżnienie dla łomżyńskiej skarbówki w 9. letniej historii konkursu. - O wadze konkursu decyduje też fakt, że jury stanowią sami przedsiębiorcy, którzy wypełniają specjalne ankiety oceniające poszczególne urzędy skarbowe – podkreśla Radosław Hancewicz rzecznik prasowy Izby Skarbowej w Białymstoku.

W tegorocznej edycji tytuł „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy” uzyskało 61 urzędów skarbowych z całego kraju, w tym trzy urzędy z województwa podlaskiego – łomżyński i dwa białostockie I i II.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę