Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Uwaga motocykliści!

Jeden zginał, drugi ranny trafił do szpitala. Wczoraj na terenie województwa podlaskiego doszło do dwóch wypadków z udziałem motocyklistów. Dotychczasowe ustalenia policji wskazują, że w obu zdarzeniach to właśnie oni zawinili.

Tragicznie zakończyła się podróż motorem dla 57-latka, który jadąc prostym odcinkiem asfaltowej drogi nagle zjechał na pobocze, przewrócił się i zginął na miejscu. Do tego wypadku doszło na terenie gminy Janów. Drugi wypadek wydarzył się na krajowej 61 w miejscowości Bargłów. W bok jadącego od strony Grajewa tira  uderzył motorowerzysta. Jak się okazało wyjeżdżając z bocznej drogi nie zatrzymał się przed znakiem stop. Motorowerzysta – 81 letni mężczyzna – z urazem głowy trafił do szpitala.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę