Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Sobocińska będzie rzecznikiem Czerniawskiego

Główne zdjęcie
Anna Sobocińska

Anna Sobocińska, dziennikarka Radia Nadzieja, wygrała konkurs na stanowisko Rzecznika Prasowego Prezydenta Miasta Łomża. Pracę w ratuszu rozpocznie jednak dopiero 1 sierpnia. - Jest to dla mnie duże wyzwanie, bo do tej pory pracowałam „po drugiej stronie barykady” - mówi Sobocińska. Dziś też opublikowano informację o wynikach naboru na stanowisko Specjalisty ds. Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi w UM w Łomży. Został nim Wawrzyniec Kłosiński, dotychczasowy asystent prasowy prezydenta Czerniawskiego.

„Pani Anna Sobocińska spełniła wszystkie wymagania określone w ogłoszeniu o naborze na w/w stanowisko – czytamy w oficjalnym komunikacie ratusza. - Ukończyła Uniwersytet w Białymstoku na Wydziale Historyczno - Socjologicznym uzyskując tytuł magistra. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym wieloletnie doświadczenie na stanowisku dziennikarza radiowego. Współpracowała z lokalną telewizją przy tworzeniu programów informacyjnych oraz z portalem internetowym (4lomza.pl – dop.red.)”
- Chcę wykorzystać szansę, jaką daje mi nowe stanowisko… - mówi Anna Sobocińska. - Jako rzecznik prasowy zamierzam nawiązać ściślejszą współpracę z mediami (od lat czekaliśmy, jako dziennikarze, na spotkanie z prezydentem). Postaram się spełnić oczekiwania zarówno Pana Prezydenta jak i  dziennikarzy – dodaje.

To rozstrzygnięcie kolejnego z konkursów na najwyższe stanowiska w ratuszu jakie ogłosił prezydent Mieczysław Czerniawski. Naczelnikiem Centrum Obsługi Mieszkańców w UM w Łomży został Adam Maciejewski, dotychczasowy naczelnik wydziału komunikacji ratusza, Naczelnikiem Wydziału Kultury, Promocji i Sportu w UM w Łomży Ewa Grygo, ostatnio pełniąca obowiązki tego naczelnika, Naczelnikiem Centrum Obsługi Inwestora został Waldemar Aleksander Matkowski z Gdyni, Kierownikiem Referatu Zamówień i Zakupów Publicznych Maria Kamalska, a Głównym Specjalistą ds. Kontrolingu i Nadzoru Właścicielskiego został Robert Stanisław Jurek.
Zarówno Sobocińska jak i trzy ostatnie osoby to nowe twarze w  ratuszu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę