Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Niemal „trzeźwy poranek” na Szosie Zambrowskiej

Czterech „wczorajszych” kierowców wyłapali policjanci, którzy kontrolowali samochody jadące rano ulicą Szosa Zambrowska w Łomży. W sumie w ciągu dwugodzinnej akcji sprawdzono trzeźwość 318 kierowców.

Jak podaje Sławomir Dąbrowski, oficer prasowy łomżyńskiej policji, z czterech nietrzeźwych ujawnionych kierowców dwóch będzie odpowiadało przed sądem za popełnione przestępstwo, a dwóch za wykroczenie. Różnica spowodowana jest zawartością alkoholu w organizmie.
Przestępstwem jest jazda samochodem w przypadku, gdy zawartość alkoholu w organizmie przekracza pół promila. I z czterech „wczorajszych” naszych kierowców granice tę przekroczyło dwóch. 49-latek jadący peugeotem miał 1,3 promila, a 24 latek jadący daewoo 0,6 promila. Dwaj trzeźwiejsi – 21-latek i 27-latek mieli odpowiednio  0,4 i 0,3 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę