Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Sponsorzy XIV Czerwcowych Dni Walki z Rakiem

Dziękujemy SPONSOROM XIV Czerwcowych Dni walki z Rakiem: Bank Spółdzielczy w Piątnicy Drukarnia "Kamil Borkowski" Filharmonia Kameralna w Łomży Hotel i Restauracja "ZBYSZKO" Irena Dobrakowska "Multi Pharme" Kwiaciarnia "Ogrodnik" Miejski Dom Kultury Premedicum – Promocja Zdrowia Kosmetologia Kosmetyczna Sprzedaż i serwis aparatury medycznej „ Medic „ System Ochrony „ AMBRELA „ Teresa Matuszelańska Urząd Miasta w Łomży Wanda i Tadeusz Wałkuscy – Hurtownia alkoholi Wpłaty sponsorów i dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów uroczystości oraz na działalność statutową Stowarzyszenia m. in. wydawanie Biuletynu Informacyjnego i innych publikacji o tematyce onkologicznej, profilaktykę chorób nowotworowych, organizowanie Dnia Otwartego w Onkologii, pomoc osobom chorym na raka oraz organizowanie rehabilitacji dla kobiet po amputacji piersi. Serdecznie dziękujemy. Bądźcie zawsze z nami.

Helena Putkowska
nie, 12 czerwca 2011 13:49
Data ostatniej edycji: so, 08 października 2011 18:04:45

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę