Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Cele "Strategii promocji gospodarczej Łomży”

Poprawa warunków dla wzrostu konkurencyjności przedsiębiorstw lokalnych i wzrost zainteresowania inwestorów zewnętrznych Łomżą – to cele “Strategii promocji gospodarczej Łomży”, którą przyjęli radni. Za przyjęciem strategii głosowało 15 radnych, 2 wstrzymało się od głosu. Dokument przygotowali naukowcy z Uniwersytet Warszawskiego. Składa się on z 7 rozdziałów, które opisują m.in. główne problemy Łomży i cele strategiczne. “Najważniejsze, abyśmy wyszli ze średniej” - mówi wiceprezydent Łomży, Marcin Sroczyński. Praca ekspertów pokazała bowiem, że miasto jest na podobnym poziomie, co inne inne miasta w regionie – czyli nie ma plusów zachęcających do inwestowania.


Do największych problemów twórcy “Strategii promocji gospodarczej Łomży 2005-2010” zaliczają słabości w generowaniu i przekazie informacji, problem współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami zewnętrznymi oraz braki w zakresie wspierania przedsiębiorczości. Strategia wskazuje, ja te problemy niwelować. Jej opracowanie kosztowało 10 tys złotych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę