Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Właściciele gospodarstw rolnych w województwie rywalizują w konkursie o status najbezpieczniejszego

Alina i Sławomir Szepietowscy ze wsi Kaczyn Herbasy w gminie Czyżew prowadzą "Najbezpieczniejsze Gospodarstwo Rolne" w pięciu powiatach zachodniej części województwa podlaskiego - uznało jury regionalnej części tego konkursu.

Drugie miejsce w tym rankingu przyznano Marii i Grzegorzowi Kałękom z Brzozowa (gm. Kolno), a trzecie - Agnieszce i Ryszardowi Borawskim z Niedźwiedzkich (gmina Kolno). Komisja konkursowa z zambrowskiego KRUS odwiedziła i oceniła w sumie ponad 20 gospodarstw w powiatach: łomżyńskim, zambrowskim, wysokomazowieckim, kolneńskim i grajewskim. Zwycięzcy części regionalnej rywalizować będą o tytuł Najbezpieczniejszego Gospodarstwa Rolnego w województwie podlaskim.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę