Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Cykliści

„Cykliści” to uliczna parada poznańskiego teatru „Porywacze Ciał”. W czawrtkowy wieczór spektakl został pokazany na Starym Rynku w Łomży jako impreza towarzysząca trwającego w mieście Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego „Walizka”.

„Cykliści” to zwariowany ślub Bractwa Cyklistów. Cała akcja oparta na barwnym korowodzie szalonych weselników – niezwykłych rowerzystów. Panna młoda zabiera wszystkie prezenty i ucieka przed swoim wybrankiem. Człowiek – orkiestra komentuje wszystko na żywo, wciąga publiczność w akcję, stwarzając muzykę z grających elementów. Jest wesoło, groteskowo, absurdalnie, kolorowo z odrobiną pirotechniki.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę