Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Grajewo: przewodnicząca komisji wyborczej handlowała głosami. Stanie przed sądem

Przewodnicząca Obwodowej Komisji Wyborczej w Grajewie, która oferowała kupienie głosów kandydatowi na radnego będzie sądzona w zwyczajnym trybie - postanowił grajewski sąd.

Danuta K., którą prokurator oskarżył o "niekorzystne rozporządzenie mieniem w kwocie 600 zł" wystąpiła o dobrowolne poddanie się karze. Chciała orzeczenia 1000-złotowej grzywny w zawieszeniu. Nie wyraził jednak na to zgody pokrzywdzony, czyli kandydat na radnego, który nie skorzystał przed wyborami z jej oferty. Negocjacje w sprawie kupna 30 głosów po 20 zł za każdy nagrał na dyktafon i przedstawił m.in. prokuraturze. To właśnie dzięki tym nagraniom sporządzono akt oskarżenia. Sąd uznał, że sprawa Danuty K. powinna być rozpatrywana w zwykłym postępowaniu na początku sierpnia.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę