Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Się ochłodziło...

Popołudniowy deszcz przyniósł długo wyczekiwane w Łomży ochłodzenie. Jeszcze w czwartkowe południe temperatura w mieście, w cieniu, przekraczała 25°C. Ale to już było, teraz jest już chłodniej, a temperatura ma jeszcze spadać. Jutro w ciągu dnia maksymalnie ma być tylko +16°C, a do tego praktycznie przez cały dzien możliwe są przelotne opady deszczu.

Chłodno, tylko ok. +16°C, ma być także w sobotę i niedzielę choć, zgodnie z kilkudniowymi prognozami komputerowymi, będzie więcej słońca niż w piątek. Po niedzieli cieplej, ale bez upałów. Temperatury w  ciągu dnia mają kształtować się w granicach 20-23°C.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę