Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 lutego 2021 napisz DONOS@

Korytkowska poprawiła najstarszy rekord województwa

Główne zdjęcie
Korytkowska w drodze po rekord

Justyna Korytkowska (LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża) podczas mitingu ENEA CUP rozegranym w Bydgoszczy, w biegu na 3000 metrów, ustanowiła nowy rekord życiowy. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to, że jej wynik 9.25,03min. jest lepszy aż o 23 sekundy od poprzedniej „życiówki”, a ponadto jest to nowy rekord województwa podlaskiego. Poprzedni najlepszy wynik 9.26,0 należał do Danuty Siemieniuk (KS Podlasie Białystok), a o tym jak był dobry niech świadczy fakt, że przetrwał aż 37 lat!

Rekord, który poprawiła Korytkowska  był najstarszym rekordem województwa Seniorów w kategorii kobiet i był ustanowiony w 1974 roku.
- Jestem pod wrażeniem stadionu i mitingu - mówi zawodniczka. - Bieg był rozegrany o 20.40 przy jupiterach na przepięknym stadionie z niebieskim tartanem. Moim założeniem było poprawienie rekordu życiowego o kilka sekund, tym bardziej cieszę się, że wykonałam tak duży skok wynikowy, a do tego poprawiłam rekord, który miał bardzo długą brodę - dodaje.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę