Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: www.radionadzieja.pl

Paczki dla rodzin emeryckich

Żywnościowe paczki rozdaje potrzebującym Związek Emerytów i Rencistów w Łomża. Oddział działa na terenie dwóch powiatów: łomżyńskiego i kolneńskiego. W tym roku paczki w których będzie mleko w proszku, ryż makaron, trafią do blisko 250 emeryckich rodzin z tych terenów. Produkty przekazał stowarzyszeniu Bank Żywności w Suwałkach.


Tego rodzaju paczki są rozprowadzane przez Związek po raz pierwszy. W ubiegłym roku jak podkreśla przewodniczący związku -Jan Lisiecki, dzięki stowarzyszeniu potrzebujący otrzymali konserwy.
Akcja w której uczestniczy łomżyński Związek Emerytów i Rencistów jest powadzona w całej Polsce.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę