Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 czerwca 2023 napisz DONOS@

Będą sprzątać Narew i jej brzegi

Główne zdjęcie
W zeszłym roku około 50 osób z Łomży i okolic sprzątnęło dwa brzegi Narwi położone przy Plaży Miejskiej. (fot. naszelowiska.pl)

Z ziemi, wody i pod wodą... łomżanie będą sprzątać Narew. Portal naszelowiska.pl, Lokalna Organizacja Turystyczna Ziemia Łomżyńska, grupa paramilitarna Speed ASG, a także Łomżyński Klub Płetwonurków „Podwodny Jeleń” poinformowały, że w najbliższą sobotę będą sprzątać rzekę. Liczą na wsparcie w tej mierze mieszkańców Łomży.

Wędkarze spotkanie organizują pod hasłem „I LOVE NAREW - Razem zrobimy więcej!”
- Nasza inicjatywa ma na celu zwrócenie uwagi na poziom kultury osobistej ludzi i to w jaki sposób spędzają wolny czas nad rzeką. My wędkarze oraz wszystkie osoby mające kontakt z przyrodą dostrzegamy poważny problem braku dbałości o czystość – czytamy w przesłanym na komunikacie. - Marzy nam się aby nasza rzeka i jej piękne okolice wyglądały rzeki krajów skandynawskich, czysto i naturalnie. W tym roku również chcielibyśmy zaprosić na III edycję imprezy plenerowej sprzątania Narwi.
Sprzątania Narwi rozpocznie się od spotkania wszystkich zainteresowanych na plaży miejskiej w najbliższą sobotę o godz. 8.00. Wszyscy uczestnicy zostaną zaopatrzeni w rękawiczki oraz worki foliowe na śmieci, po czym ruszą sprzątać brzegi rzeki. Płetwonurkowie z „Podwodnego Jelenia” rzekę, a właściwie jej  dno, mają zacząć sprzątać od godz. 11.00. Zajmą się  „terenem” kąpieliska miejskiego i najbliższą okolicą.
Pod numerem telefonu 664389617 można uzyskać niezbędne informacje jak też zgłosić swoją chęć uczestnictwa w akcji. Dodatkowo można też zapisywać się poprzez forum portalu „Nasze Łowiska”. Jak zapowiadają organizatorzy każda osoba uczestnicząca w sprzątaniu Narwi otrzyma pamiątkowy upominek, a po zakończonej akcji także mały poczęstunek.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę