Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Awaria - 1/4 miasta bez prądu

Około 1/4 Łomży przez około 20. minut nie miała prądu. Energetykom już udało usunąć się awarię. Awaria zasilania jest także w okolicznych gminach. Prądu nie ma w Wiźnie, Jedwabnem i Przytułach. Energetycy twierdza, że jej usunięcie może potrwać kilka godzin.

 

W Łomży awaria wystąpiła przed godz. 14.30 na linii zasilającej miasto. Gdy dzwoniliśmy do Rejonu poinformowano nas, że energetycy starają się podłączyć zasilanie „z drugiej strony”, i że może to potrwać około pół godziny. Zasilanie wróciło wcześniej już ok.14.45.

 

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę