Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 05 grudnia 2023 napisz DONOS@

Synoptycy ostrzegają przed burzami, a nawet gradobiciem.

Mirosław Szymaniuk dyżurny Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Białymstoku przekazał nam wydane niespełna pół godziny temu ostrzeżenie meteorologiczne. Zgodnie z nim burze na ternie całego województwa podlaskiego mogą występować już od godz. 14.30 do godz. 1.00 w nocy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska określono na 90%.

Zgodnie z ostrzeżeniem na obszarze województwa prognozuje się wystąpienie burz z przelotnymi opadami deszczu, lokalnie możliwy grad. Przewidywana wysokość opadów od 10 mm do 20 mm, lokalnie 30 mm. Wiatr osiągnie w porywach od 70 do 90 km/h.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę