Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Fiodorow z minimum na Uniwersjadę

Główne zdjęcie
Joanna Fiodorow

Joanna Fiodorow (LŁKS „PREFBET Śniadowo” Łomża) podczas mitingu o puchar Prezydenta Białegostoku zwyciężyła w konkursie rzutu młotem i ustanowiła nowy rekord życiowy 66.64m. Wynik Asi to nie tylko nowa „życiówka” poprawiona o ponad metr (1.06m), ale przede wszystkim wypełnione minimum (66.00m) na Uniwersjadę, która odbędzie się w dniach 16-21. sierpnia w chińskim Shenzhen.

To już drugie minimum na mistrzowską imprezę jakie wypełniła w tym roku zawodniczka. Wcześniej uporała się ze wskaźnikiem na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy (62.00m).

Warto przypomnieć, że kila dni temu Joanna Fiodorow, za wyniki jakie uzyskała w minionym sezonie, została wyróżniona nagrodą Marszałka Województwa Podlaskiego w kategorii „Najlepszy Młody Sportowiec”.
- Jestem bardzo wdzięczna panu Marszałkowi za docenienie i zauważenie moich wyników – mówi zawodniczka. - Przed konkursem  pomyślałam  sobie, że jak się uda wypełnić minimum to ten sukces oraz podziękowania zadedykuję panu Marszałkowi, co obecnie czynię.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę