Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Narkotyki w Grajewie

Blisko 220 gram marihuany miała w domu jedna z mieszkanek Grajewa. Narkotyki odnalazł specjalnie szkolony w tym celu pies. Wcześniej policjanci otrzymali informację, że 25-letnia mieszkanka miasta może posiadać w domu narkotyki.

Na razie ujawnione są tylko ogólne informacje. W poniedziałek mundurowi wraz ze specjalnie przeszkolonym do wykrywania środków odurzających psem przeszukali miejsce jej zamieszkania. W jednym z pokoi funkcjonariusze znaleźli foliową torbę, a w niej 217 gram marihuany. Skąd pochodziły narkotyki i gdzie miały trafić ustalają teraz policjanci z Grajewa.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę