Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Bboye z MDK-DŚT najlepsi w Olsztynie

Główne zdjęcie
Bboye z MDK-DŚT

W niedzielę (5.06.2011) w Olsztynie odbyła się czwarta edycja warsztatów tanecznych połączonych z zawodami o nazwie TRUE SCHOOL WORKSHOPS 4. Tancerze wzięli udział w B-Boy Jam w dwóch kategoriach do i powyżej 16 lat. I okazało się, że nasi są najlepsi...

W młodszej kategorii Kacper Zientalski (C.T.Group) zajął pierwsze, a Sebastian Rydzewski (C.T.Kidz) drugie miejsce. W starszej kategorii drugie miejsce wywalczył Adrian Parzych (C.T.Group).

210305125821.png

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę