Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Szykują kąpiel na wakacje...

W łomżyńskich szkołach – podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnajzalnych uczy się niemal 15 tysięcy dzieci i młodzieży. Za dwa tygodnie - 22 czerwca – wszyscy skończą rok szkolny. Tradycyjne wakacyjne wyjazdy poza miasto nie są czym normalnym dla wszystkich. Okazuje się, że na organizowane przez różne łomżyńskie instytucje kolnie, obozy i biwaki wyjedzie w sumie tylko około 1500 dzieci. Do tego doliczyć trzeba te dzieci, którym wakacyjne wyjazdy organizują rodziny, ale i tak w mieście na wakacje pozostaną tysiące dzieci, które jak zwykle w wakacje i upalne lato, będą poszukiwały ochłodzenia....

W tym roku wychodzi na to, że pod tym względem będzie lepiej niż poprzednio. Do dwóch działających w Łomży basenów krytych dojdzie jeszcze jedne basen odkryty i tradycyjne kąpielisko nad Narwią, przy moście Hubala. Kąpielisko to, formalnie ma zacząć działać od 18 czerwca, choć już od kilku dni widać tu rzesze łomżan spragnionych zimnych kąpieli w rzece. Dwa dni później – czyli 20 czerwca – ma ruszyć odkryty basen kąpielowy przy ulicy Katyńskiej. Tę atrakcje w mieście po raz pierwszy uruchomiono w ubiegłym roku i cieszyła się ona szczególna popularnością wśród najmłodszych. Raz za sprawą niewielkiej głębokości basenu, ale także dzięki usypanej w pobliżu plaży, na której można było budować zamki z piasku... Basen te czynny będzie codziennie końca sierpnia w godz. od 9.00 do 19.00. 
Jak informuje Ratusz praktycznie przez pół wakacji – codziennie od 8 do 20. - czynny będzie basen przy ul. Niemcewicza (przy SP nr 10). Konieczna przerwa techniczna, w trakcie której basen jest zamknięty ma potrwać od 27 czerwca do 31 lipca. Przerwa techniczna planowana jest też na nowym basenie przy ul. Wyszyńskiego. Zgodnie z planem ten basen będzie zamknięty przez cały sierpień.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę