Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 31 marca 2023 napisz DONOS@

Wygraj(my) plac zabaw dla Łomży

Nivea Polska z okazji jubileuszu 100-lecia marki Nivea organizuje konkurs w którym do wygrania jest sto placów zabaw dla dzieci. O tym gdzie powstaną place zdecydować mają internauci biorący udział głosowaniu na stronie organizatora. Wśród tych, którzy wystartowali w rywalizacji jest także miasto Łomża. Plac zabaw miałby powstać na terenie przy ul. Dmowskiego 2A

- Planowana lokalizacja placu zabaw w Łomży obejmuje teren w osiedlu komunalnym nie wyposażonym w urządzenia rekreacyjne. Budynki mieszkalne wielorodzinne znajdujące się w otoczeniu planowanej lokalizacji placu są budynkami komunalnymi, w których mieszkają niezamożni lokatorzy – podaje Łukasz Czech z ratusza. - Zagospodarowanie placu zabaw w tym rejonie zapewni uatrakcyjnienie przestrzeni między budynkami mieszkalnymi i poprawi dostępność do stref rekreacji dziecięcej. Na terenie rekreacyjnym dla dzieci stworzy się miejsca sprzyjające integracji mieszkańców – dodaje zachęcając do głosowania na Łomżę.

Zgodnie z regulaminem konkursu na terenach zgłoszonych, które zdobędą największą liczbę głosów, organizatorzy na własny koszt zamierzają zakupić i zamontować sto placów zabaw dla dzieci. Głosowanie w konkursie rozpocznie się w poniedziałek 6 czerwca br. na stronie www.nivea.pl i w czterech etapach potrwa do końca października br.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę