Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadki

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Pięć osób zostało rannych w dwóch wypadkach, do których doszło w nocy i o poranku. Najpierw w Konarzycach audi uderzyło w energetyczne słupy, później w miejscowości Wiśniewo koło Zambrowa, na krajowej 8, mercedes uderzył w przepust, barierkę ochronną i wpadł do rowu.

Dzisiaj około godziny 1 w nocy dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację o wypadku w miejscowości Konarzyce. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że jadący audi 22-letni mieszkaniec Łomży najprawdopodobniej stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Następnie uderzył w dwa słupy energetyczne i wpadł do rowu. Kierowca był trzeźwy. W wyniku wypadku poważnych obrażeń ciała doznał 24-letni pasażer.

Do drugiego wypadku doszło około godziny 5.00 w miejscowości Wiśniewo. Mundurowi wstępnie ustalili, ze 24-letni kierowca mercedesa podróżujący z trójką pasażerów z niewyjaśnionych przyczyn na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze, gdzie uderzył w przepust. Następnie odbijając się od niego uderzył w barierkę zabezpieczającą na moście, po czym wpadł do przydrożnego rowu. Wszyscy uczestnicy tego wypadku zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca jest w stanie ciężkim.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności obu zdarzeń.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę