Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Bezpłatne szkolenia dla producentów mleka

Rolnicy, producenci mleka z regionu mogą wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu, którego temat można sprowadzić do wyrażenia: jest jak na mleku zarobić jak najwięcej. Szkolenie odbędzie się na początku przyszłego roku, ale teraz trzeba się na nie zapisać. W jego ramach rolnicy będą mogli wziąć udział min. w tygodniowym wyjeździe studyjnym do Niemiec. Co ważne wszystko to jest bezpłatne.

Cel projektu jest przygotowanie producentów mleka do prowadzenia nowoczesnego rentownego gospodarstwa nastawionego na produkcję mleka, zgodnie ze standardami obowiązującymi w Unii Europejskiej. Szkolenie finansowane jest z funduszy SAPARD-u. W projekcie uczestniczą wysokiej klasy specjaliści z zakresu nowoczesnej technologii produkcji mleka (z uwzględnieniem aspektów technologicznych i ekonomicznych), z Instytutu Genetyki i Hodowli Zwierząt PAN w Jastrzębcu, Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz innych wyższych uczelni rolniczych w Polsce, jak również eksperci z Danii i Szwecji.
Organizatorzy przewidzieli 2-dniowe szkolenie z zakresu nowoczesnych technologii produkcji mleka, 2-dniowe warsztaty z zakresu nowoczesnego zarządzania gospodarstwem., a także 1-dniowy wyjazd studyjny do najlepszych gospodarstw produkujących mleko w kraju. Grupa 120 rolników, którzy uzyskają najlepsze wyniki z testu końcowego, weźmie udział w 6-dniowym wyjeździe studyjny do Niemiec.
Aby móc wziąć udział w szkoleniu rolnik musi mieć nie więcej niż 55 lat, być właścicielem, współwłaścicielem, następcą lub dzierżawcą gospodarstwa rolnego nastawionego na chów bydła mlecznego, posiadać przyznaną kwotę mleczną.
Zgłoszenia wg. wzoru (w załączniku w formacie PDF) należy nadsyłać elefoniczne, faksem, pocztą, pocztą elektroniczną do 31 grudnia 2004 r. do Biura Projektu: AGROEXPERT, ul. Pawlaczyka 6, 02-790 Warszawa, tel/fax (0-22) 843-75-32, e-mail:biuro@agroexpert.pl

Załączniki


 

Dział współtworzy:
WODR Szepietowo
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę