Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Musical "Królewna Śnieżka"

Są bajki ponadczasowe, wychowały się na nich pokolenia. Taką bajką jest "Królewna Śnieżka", którą 2 czerwca obejrzały nasze przedszkolaki w Filharmonii Kameralnej im. Witolda Lutosławskiego w Łomży.

Jan Krutul, autor tekstu i muzyki oraz dyrygent musicalu „Królewna Śnieżka” na nowo odkrył przesłanie o tym, że prawda i piękno zwyciężaja. Spektakl zagrało 40 artystów, są to przede wszystkim studenci Akademii Muzycznych z Gdańska i Białegostoku. Przedszkolaki były zachwycone, długo nagradzały gromkimi brawami artystów.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
cz, 02 czerwca 2011 22:09
Data ostatniej edycji: śr, 22 czerwca 2011 23:40:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę