Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

ABW w łomżyńskim ratuszu

- Nie prowadzimy obecnie żadnych działań w Łomży – zapewniali dziś pracownicy biura prasowego Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Warszawie, pytani o wizytę ich przedstawicieli w Urzędzie Miasta Łomża. Tymczasem jak się okazuje faktycznie w łomżyńskim ratuszu „gościli” dziś przedstawiciele tej Agencji. Informację tę potwierdził Łukasz Czech z Urzędu Miejskiego w Łomży.

- Prezydent Miasta Łomży gościł w dniu dzisiejszym Pana Mariana Minkiewicza, dyrektora Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - delegatury w Białymstoku – podaje Czech. - Termin wizyty wynikał z wcześniej ustalonego grafiku spotkań Prezydenta. Spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze - przekazuje.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę