niedziela, 18 listopada 2018 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Wyniki konkursu manualnego pt."Ja i mój przyjaciel bóbr"

 

W dniu 31.05. 2011 r. w siedzibie Łomżyńskiego Park Krajobrazowego Doliny Narwi komisja konkursowa rozstrzygnęła konkurs manualny pt. „Ja i mój przyjaciel bóbr”. Wpłynęło 156 prac plastycznych z 13 -stu szkół podstawowych z gmin: Piątnica, Łomża i Wizna.

 

Spośród wszystkich prac wyłoniono 30 - stu laureatów:

 

I kategoria – dzieci I-III klasa

 

1. Daria Brulińska – SP Drozdowie, kl. II

2. Patrycja Wysocka – SP Mały Płock, kl. III

3. Magda Klimowicz – SP Mały Płock, kl. III

 

II kategoria – dzieci IV-VI klasa

1. Klaudia Piasecka – SP Piątnica, kl. V

2. Paulina Dąbrowska – SP Piątnica, kl. V

3. Dominika Dukacz – SP nr 10 w Łomży, kl. VI

 

Wyróżnienia

1. Dominika Gawek – SP nr 2 w Łomży, oddział przedszkolny

2. Oliwia Modzelewska – SP Pniewo, kl. III

3. Patryk Duzik – SP Mały Płock, kl. III

4. Piotr Ościłowski – SP Wizna, kl. II

5. Weronika Arnister – SP Drozdowo, kl. II

6. Wiktoria Perzanowska – SP nr 10 w Łomży, kl. IV

7. Karolina Wójcik – SP nr 10 w Łomży, kl. III

8. Agnieszka Kozikowska - SP Mały Płock, kl. III

9. Weronika Wawrzyniak – SP Drozdowo, kl. III

10. Paweł Baczewski – ZSS w Łomży, kl. I zawodowa

11. Wiktoria Skrodzka – SP Wizna, kl. I

12. Karolina Skrzeczkowska – SP Podgórze, kl. IV

13. Monika Zawadzka – SP Piątnica, kl. V

14. Magdalena Cieślewska – SP nr 10 w Łomży, kl. VI

15. Aleksandra Konopka – SP nr 10 w Łomży, kl. VI

16. Magdalena Wądołowska – SP Pniewo, kl. VI

17. Agata Borzymowska – SP nr 2 w Łomży, kl. IV

18. Paulina Gościniak – SP nr 2 w Łomży, kl.VI

19. Martyna Smolińska – SP nr 7 w Łomży, kl. III

20. Anna Staszek – TWP Wizna, punkt przedszkolny

21. Wilczewski Tomasz - ZSS w Łomży, kl. I

22. Ewelina Cekała – Sp nr 2 w Łomży, oddział przedszkolny

23. Dawid Dzwonkowski – SP Pniewo, kl. V

24. Paweł Trepanowski – SP nr 10 w Łomży, kl. VI

 

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w dniu 7.06.2011 r. o godz. 10 w siedzibie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi, Drozdowo ul. Główna 52.

 

Zapraszamy wyróżnione dzieci wraz z opiekunami do odebrania pamiątkowych nagród i obejrzenia wystawy pokonkursowej.

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę