Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

„Napadł” na sklep po wódkę

Do sklepu spożywczego wszedł mężczyzna i po okrzyku „to jest napad” chwycił ekspedientkę za ręce, odepchnął ją na regał i zabrał z półki butelkę wódki. Gdy sprzedawczyni próbowała odebrać towar - butelka wypadła z ręki napastnika i rozbiła się. Wówczas sprawca uderzył ekspedientkę w twarz, chwycił z półki kolejną butelkę z alkoholem i wybiegł.

Do opisywanego zdarzenia doszło wczoraj około godziny 18.00 w miejscowości Dąbrowa Kaski  w powiecie wysokomazowieckim. Napastnik łupem nie cieszył się zbyt długo. Został zatrzymany przez policjantów tuż po zdarzeniu. Okazało się, że jest nim 30-letni mężczyzna. Za napad odpowie przed sądem. Grozi mu od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę