Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Witajcie w naszej bajce”

Kilkanaście minut po godz. 10. na Starym rynku w Łomży rozpoczął się festyn z okazji Dnia Dziecka. Są dmuchane zjeżdżalnie, mini karuzela, wata cukrowa, popcorn, balony, szkółka bębniarska i fryzjer... Jest też „Słoneczna Estrada” na której jako pierwsze prezentują się dzieci z łomżyńskich przedszkoli, po południu będzie także DJ MIKI i koncert finalistów 4 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT a na koniec koncert reggae.

Dzień Dziecka na Starym Rynku w Łomży, to wspólne przedsięwzięcie miejskiego MDK-DŚT i ratusza. Część dostępnych atrakcji jest bezpłatna... To m.in. zjeżdżalnia, czy „afrykański” fryzjer   za inne niestety trzeba zapłacić. Na początek Stary Rynek opanowały przedszkolaki, którzy przyszły tu całymi klasami... Część z nich prezentuje się na scenie. Jako pierwsze opanowały się przedszkolaki z „dziesiątki”, a wykonywana przez jedną z nich piosenka „Witajcie w naszej bajce” rozpoczęła zabawę...
Zgodnie z programem imprezy o godz. 14.00 na scenie pojawi si DJ MIKI. Będą pokazy gry na bębnach afrykańskich i konkursy. O 16.30 - Piosenki Jacka Cygana, czyli koncert finalistów 4 Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT, a o 17.30 - RAGGAFAYA – czyli koncert reggae.

To nie jedyne atrakcje jakie dziś czekają dzieci w Łomży. Po południu na Skate Parku w Łomży ul. Ks. Anny studenci z PWSIiP i TKKF w Łomży, przygotowali Olimpiadę Przedszkolaków, czyli jak zapowiadają organizatorzy fantastyczną zabawę dla łomżyńskich przedszkolaków i ich rodziców, dziadków i opiekunów. Uroczyste otwarcie odbędzie się o godzinie 15:30. W Olimpiadzie udział mają brać 5 i 6 latki z łomżyńskich przedszkoli wraz z rodzicami lub opiekunami, a dla uczestników mają być upominki i dyplomy.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę