Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Wybuch gazu zniszczył pół domu

Główne zdjęcie
fot. podlaska.policja.gov.pl

Do tragicznego zdarzenia doszło w jednej z podkolneńskich wsi. Wybuch butli z gazem zniszczył dom. W wypadku ranny został też 69-letni mężczyzna.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w południe. Wybuch zniszczył pół domu jednorodzinnego. Najprawdopodobniej gaz ulotnił się ze stojącej w kuchni butli gazowej. Na razie nieznane pozostają przyczyny zapłonu. 
Ranny w wybuchu 69-latek doznał poparzeń i został przewieziony do szpitala. Szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają kolneńscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę