Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Spółka Echo Investment dysponuje ostatecznym pozwoleniem na budowę Galerii Veneda w Łomży.

Główne zdjęcie
Galeria Veneda - projekt

Wojewoda podlaski umorzył postępowanie odwoławcze, co jest równoznaczne z tym, że pozwolenie na budowę obiektu jest ostateczne. Obecnie na terenie budowy trwają prace przygotowawcze - usunięto kolizję sieci cieplnej, a w najbliższym czasie rozpocznie się wycinka drzew i krzewów oraz usuwanie napowietrznych linii energetycznych – podała spółka nie podając jednak daty rozpoczęcia budowy Galerii Veneda.

Galeria Veneda to centrum handlowe powstające w Łomży na działce u zbiegu ulic Zawadzkiej i Sikorskiego. Obiekt dysponuje ponad 16 tys. mkw. powierzchni pod wynajem. Zaplanowano 80 sklepów – deweloper ma podpisane umowy m.in. z hipermarketem Tesco, sklepami Rossmann, CCC, Martes Sport oraz najemcami części gastronomicznej. Przygotowano parking na 600 miejsc postojowych. Obiekt ma być gotowy jesienią 2012 roku.

Dodajmy, że w przyszłym tygodniu Wojewódzki Sąd Administracyjny w Białymstoku ma wydać wyrok w sprawie legalności uchwały Rady Miasta Łomża dotyczącej planu zagospodarowania przestrzennego który dopuszcza możliwość realizacji w tej chęści Łomży centrum handlowego ze sklepem wielkopowierzchniowym.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę