Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Festyn - Święto Rodziny

Dnia 30 maja 2011r w ogrodzie Publicznego Przedszkola Nr 5 w Łomży odbył się festyn "Święto Rodziny". Imprezę zorganizowano w celu integracji dzieci i rodziców aktualnie chodzących do przedszkola oraz dzieci, które przyjdą do przedszkola od nowego roku szkolnego wraz z rodzicami. Na festyn zaproszono także przedstawicielkę ODN-nu w Łomży panią Magdalenę Ferenc, przedstawicieli grupy Romów, przedstawicieli Rodzin Czeczeńskich oraz dzieci z Domu Pomocy Społecznej.

Zgromadzonych gorąco powitała dyrektor przedszkola pani Jadwiga Juchniewicz. Dla uczestników przygotowano mnóstwo atrakcji: gry, loterię fantową, konkursy i zabawy integracyjne przy muzyce cygańskiej. Miłośnicy zawodów sportowych mogli wykazać swoje umiejętności na przykład w wyścigach w workach, rzutach piłeczką do kosza. Dużym zainteresowaniem cieszyły się kącik fotograficzny, kącik malowania buzi, czy kącik wróżb. Największą atrakcja dla dzieci była ogromna dmuchana zjeżdżalnia zasponsorowana przez państwa Joannę i Bronisława Chyl. Na festynie nie zabrakło książeczek dla dzieci. Kiermasz przygotowała właścicielka  księgarni "Oleńka" pani Barbara Lipińska. Dla gości przygotowano również grochówkę, kiełbaskę z grilla, ciasto i inne smakołyki.

Dyrektor i Rada Pedagogiczna składają serdeczne podziękowanie wszystkim Uczestnikom festynu i Sponsorom, oraz panu Krzystofowi Staniórskiemu za pomoc w prowadzeniu imprezy, a także panu Andrzejowi za obsługę  sprzętu nagłaśniającego.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
wt, 31 maja 2011 23:30
Data ostatniej edycji: śr, 01 czerwca 2011 21:15:28

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę