Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomża coraz szerszym strumieniem wlewa się do Polski

Po rekordowym 31% ubiegłorocznym wzroście sprzedaży „Łomży”, flagowy produkt z miasta bije kolejne rekordy popularności. Jak donosi właściciel łomżyńskiego browaru i marki „Łomża” w pierwszym kwartale roku 2011 r. sprzedano jej aż o 49 proc. więcej, niż w analogicznym okresie roku 2010. Motorem napędowym jest teraz Łomża Export Miodowe, które w bardzo krótkim czasie osiągnęło prawie 10-procentowy udział w całości sprzedaży marki „Łomża”. Okazuje się, że po niepasteryzowanym i miodowym piwowarzy z Łomży mają kolejny pomysł na piwo... „Pszeniczne”.

Najnowszy produkt z Browaru Łomża do sprzedaży trafił wczoraj. 
- Łomża Export Pszeniczne przynależy do najpopularniejszej odmiany piw pszenicznych, a więc Hefe Weizen - mówi Jarosław Zawistowski, Główny Piwowar Browarów Regionalnych Łomża. - Prace nad dopracowaniem receptury trwały dość długo, zajęły kilka miesięcy - zależało nam bowiem, aby pszeniczne piwo z Łomży posiadało wszystkie atrybuty produktowe charakterystyczne dla tego podgatunku. Dzięki temu odznacza się ono unikalną harmonią pełnego, słodowo-goryczkowego smaku i bogatej, goździkowej nuty zapachowej.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę