Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pechowy złodziej...

46-latek usiłował włamać się do jednego z domów w Łomży. Pech chciał, że gdy wybijał szybę w drzwiach balkonowych, przez które chciał wejść do środka, skaleczył się w rękę, a na domiar złego huk tłuczonego szkła obudził właściciela domu. Spłoszony złodziej uciekł, ale po chwili został zatrzymany przez policję.

- Mężczyzna przyznał się do usiłowania włamania do domu i chce dobrowolnie poddać się karze – mówi Sławomir Dąbrowski z KMP w Łomży. 
Okazuje się, że to recydywista. Już wcześniej był skazywany za podobne przestępstwa.

To nie jedyny złodziej zatrzymany ostatnio przez łomżyńskich policjantów. Wczoraj „obrabiany” był także 23-latek, który w marcu okradł własną ciocię. Dąbrowski podaje, że mężczyzna wykorzystując jej chwilowa nieuwagę zabrał z mieszkania biżuterię wartą około 2 tys zł. Także on przyznaje się do popełnienia zarzucanego mu czynu i chce dobrowolnie poddać się karze.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę