Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Połamało jej rękę

47-letnia kobieta z połamaną prawą ręką trafiła do łomżyńskiego szpitala. Kobieta uległą wypadkowi podczas prac polowych. Rękę połamał jej wałek przekaźnika mocy, który łączył ciągnik rolniczy z belownicą. Do wypadku doszło wczoraj około godziny 14. na łąkach w okolicach Drozdowa.

Wiosna i lato to okres wzmożonych prac polowych i jednocześnie okres, w którym dochodzi do najcięższych wypadków.  Województwo podlaskie od lat należy do niechlubnej polskiej czołówki pod względem statystyki wypadków w rolnictwie. Tylko w pierwszym kwartale roku wydarzyło się ich – według danych KRUS – 505, a w dwóch przypadkach zakończyły się one śmiercią rolnika. 
Zdaniem specjalistów do wypadków dochodzi gdy rolnicy się spieszą i nie zachowują podstawowych zasad bezpieczeństwa zwłaszcza gdy pracują z dużymi maszynami.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę