Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Złoto i srebro Ormanowskiej

Główne zdjęcie
Justyna Ormanowska (fot. LKS Narew)

Z dwom medali wróciła do Łomży zawodniczka LKS-u Narew - Kurpierwski Łomża, Justyna Ormanowska, z rozegranych w Białymstoku Mistrzostw Województwa Podlaskiego w Lekkiej Atletyce.

Młoda miotaczka Narwi zajęła 2. miejsce w konkursie pchnięcia kulą - Wynik 13,25m jaki osiągnęła w swojej koronnej konkurencji jest nowym rekordem życiowym Justyny i jednym z lepszych wyników w Polsce w kategorii juniora w tym roku. Jest to bardzo dobry prognostyk przed Mistrzostwami Polski Juniorów – tłumaczy trener Wojciech Błachnio.
Do srebra w pchnięciu kulą utalentowana juniorka dołożyła zwycięstwo w rzucie dyskiem (1kg). Uzyskany rezultat 34,18m jest jej najlepszym osiągnięciem w tym sezonie.

is

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę