Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Topielec

45–letni mieszkaniec Rajgrodu utopił się w tutejszym jeziorze. Ciało mężczyzny unoszone przez wody jeziora Rajgrodzkiego zauważono w sobotę. Teraz policjanci z Grajewa szczegółowo wyjaśniają jak doszło do tego tragicznego zdarzenia oraz jakie były okoliczności śmierci mężczyzny.

Jak podaje policja w sobotę dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Grajewie otrzymał informację o zwłokach mężczyzny pływających w jeziorze Rajgrodzkim około 30 metrów od brzegu. Po wyłowieniu ciała okazało się, że jest to 45-letni mieszkaniec Rajgrodu. Obecny na miejscu lekarz stwierdził, że bezpośrednią przyczyną śmierci było utonięcie.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę