Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Zatrzymani z narkotykami

Główne zdjęcie
Fot. archiwum

Z piątku na sobotę na Alei Legionów w Łomży policjanci w czasie legitymowania 19-letniego łomżanina znaleźli przy nim narkotyki. Młodzieniec miał przy sobie sześć torebek foliowych z zielonym suszem. Po badaniu narkotesterem okazało się, że to marihuana. Niespełna dziesięć minut później na sąsiedniej ulicy mundurowi legitymując 18-latka znaleźli przy młodym człowieku również marihuanę.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Usłyszeli zarzuty nielegalnego posiadania narkotyków, za co grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę